Kollaste Kasside lasteala: „Lastele rangelt keelatud”

KOLLASTE KASSIDE LASTEALA: „Lastele rangelt keelatud”Vanemuise teatri Kollaste Kasside, teatripisiku levitajate ja teatriime sündimise selgitajate lasteala tegutseb Tartu linna päeval Antoniuse õues ajavahemikus 11–15.

Suure mõnuga anname teada, et seekord viiakse lastealal butafooria töötubade raames läbi nii mõnigi sodisem tegevus. Tartu Mill toob soolajahu, millest on hea näiteks liblikaid voolida, ka valmistatakse kipsmarlist maski jms.

Lasteala nimi on sellel aastal aga inspireeritud töötoast, mis selgitab nende tegevuste tagamaid teatris, mida ka täiskasvanutel on soovitav mitte harrastada, lastest rääkimata – suitsetamine, alkoholi tarbimine, kaklemine (haavagrimm tuleb taas!)… Näiteks tutvustavad Kollased Kassid, kuidas ikkagi hakkab laval kihisema vahuvein jne.

Muidugi on Kollastel Kassidel kaasas ka tõelised ooperiparukad ja -kostüümid ja neid saab proovida.

 

PS. Lapsevanemad, olge palun ettevaatlikud!
Pärast Kollaste Kassidega kokkupuutumist saavad teie lastest veel suurema tõenäosusega näitlejad, ooperilauljad, lavastajad, baleriinid, rekvisiitorid, grimeerijad, valgustkunstnikud… Vist on kindlam, kui lapsed jäävad linna päeval siiski koju peenraid rohima või on rahulikult Facebookis edasi.

PPS. Head isad, teist lookles eelmisel aastal lausa haavagrimmi soovijate järjekord. Palun hoidke end tagasi ja võtke näiteks ajaleht ajaviiteks kaasa. 😉

Eesti vanim kutseline teater Vanemuine soovib noortetöö kaudu kasvatada tarka ja teadlikku publikut – Kollased Kassid on töötubade, ekskursioonide, suvekoolide ja muude ettevõtmiste abil teatrisõltuvust tekitanud juba üle kümne aasta.